לוח שנה 2020

  יש אפשרות לתרגום אנגלית/עברית ועברית/אנגלית בכל רטריט בארץ.

  פתיחת הלב –רטריט מקוון

  This retreat offers concrete tools to access our joyful, free Divine nature, and to open our hearts. There will be teachings & times for Q&A, as well as small group & private interviews with the instructors. 

  דרך זום

  2020, 17–22 מאי
  ​שעות ערב

  English

  רטריט יום כיפור

  ום כיפור מציע אפשרות עוצמתית לסליחה וכפרה, חזרה אל הזהות העצמית שלנו בטוהרה וניקיון המאפשרת יחסים עם הבורא, עם עצמנו ועם אחרים. בשלושת ימי הריטריט בשתיקה, נטפח תרגול של מינדפולנס ותשומת לב אוהבת, יחד נשיר שירה מקודשת, תפילה וסליחה לתוך מודעות ערה למקום בו אנו נמצאים במסע חיינו ונפתח לפוטנציאל המיוחד של היום.

  ישראל

  24–28 ספטמבר

  English

  רטריט חנוכה

  בסופשבוע מיוחד של ריטריט מדיטציה יהודית. חג האורות קרב ובא ואיתו מגיעה הזדמנות להעצים את האור שבקרבנו. בימים בהם החושך בעולם הולך ומתעצם, והדרכים הטבעיים של החיים הולכים ומתעמעמים, נתכנס אנו יחד, נעצור הכל ונתבונן בתוכנו. נעצים את המודעות לעצמנו ולחיים.

  ישראל

  2020, 17–19 דטצמבר

  English

  Awakening the Divine Retreat

  Combining prayer, mindfulness meditation, silence, text study and other modes of spiritual practice, this retreat will introduce participants to the profound depths of Jewish spirituality and offer the possibility of finding life-transforming meaning in the Jewish tradition. In partnership with the NYU Center for Global Spiritual Life.

  Details

  פנסילוניה, ארה׳ב

  2021 , דצמבר 29–3 ינואר

  English

  רטריט שורשי השמחה

  בחמשת הימים של המדיטציה השקטה יינתנו למשתתפי הריטריט כלים מעשיים לתרגול תשומת לב ונוכחות עם מה שיש, כלים המזמינים ומאפשרים שחרור חסימות ושינוי יחסינו עם לבנו ונפשנו. כל זה ייעשה בשילוב של גישות יהודיות למדיטציה עם שיטות של מודעות עצמית והקשבה.

  ישראל

  2021, 16–20 פברואר

  עברית

  רטריט להתעורר לחירות

  בשילוב רעיון החופש העמוק של חג הפסח, ריטריט מדיטציה זה של שישה לילות יכול לתת למשתתפים כלים קונקרטיים לפיתוח הטבע האלוקי השמח והחופשי הקיים בתוכם ולשחרור את הכלוא על ידי שימוש בכלי השקט, התודעה והנגישות של האפשרויות הגלומות במדיטציה היהודית, הריטריט יכול לעזור לך להביט לעומק החיים. 

  ישראל

  2021, 7–13 מרץ

  English

  רטריט פתיחת הלב

  This retreat offers concrete tools to access our joyful, free Divine nature, and to open our hearts. Using the vehicle of silence, mindfulness, and a variety of Jewish meditation approaches, we will pause to reflect and rebalance.

  קליפורניה, ארה׳ב

  2021 ,25–31 מאי

  English