חברי צוות "אור הלב" מתגוררים ברחבי העולם, ומאמינים כי היהדות הנה מקור לחכמה עמוקה, עשירה בכלים ליצירת טרנספורמציה של העצמי, הקהילה, העולם והאלוהים. בתור כאלה שזכו בזמן רב של תרגול מדיטציית מיינדפולנס יהודית, הם מתחייבים לחלוק אותה בפועל עם אחרים.

צוות אור הלב

 

הרבה שרה ברנדס, מנכ"לית


Headshot - Rabbi Sara Brandes

שרה מביאה עמה אל "אור הלב" חוויות מדוכן הדרשות ומעולם העמותות. מנהלת לשעבר ב-Moving Traditions קליפורניה, ורבה לשעבר במרכז היהודי של מַליבוּ, שרה היא מחפשת רוחנית מתמידה ומדריכה מוסמכת ליוגה. היא הוסמכה לרבנות בסמינר התיאולוגי היהודי בניו-יורק, וממשיכה לשרת כרבנית בקהילת "מחנה אלונים" בלוס אנג'לס. היא המחברת של הספר Magical Worlds: Stories, Reflections, Poems, בת-זוג לחיים, ואם למיכל ולגבי. 

הרב דניאל רפאל סלברשטיין

Headshot - Rav Daniel Silverstein

דניאל רפאל זילברשטיין הוא רב, מחנך יצירתי, מורה למדיטציה ומשורר. לאחרונה עלה לארץ מפאלו אלטו, קליפורניה, שם שימש כמנהל החיים היהודיים והחינוך של "הלל" באוניברסיטת סטנפורד. הוא הוסמך לרבנות ב"ישיבת חובבי תורה" בניו-יורק לאחר מספר שנים של עבודה באירופה ובארצות הברית בתחומי האמנות, החינוך ויחסי יהודים-מוסלמים. הוא מורה מוסמך למדיטציה ולאחרונה לימד סדנה באורך שישה ימים עם הרב ג'יימס ג'ייקובסון-מייזלס.

 

הרב ד"ר ג’יימס ג’ייקובסון מייזלס, מנהל רוחני

Headshot - Rav James Jacobson Maisels

ג'יימס, מייסד "אור הלב: מרכז לרוחניות יהודית ולמדיטציה", לומד ומלמד מדיטציה ורוחניות יהודית זה למעלה מ-20 שנה. הוא מלמד מחשבה יהודית, מיסטיקה, תרגולות רוחניות ומדיטציה במכון "פרדס" לחינוך יהודי, באוניברסיטת חיפה, בישיבת "הדר" ובמגוון מסגרות אחרות ברחבי העולם. הוא שואף לשלב את הלימוד עם התרגול האישי שלו, ולעזור ללמד ולחיות את היהדות כדיסציפלינה רוחנית.

דניאל יואל כהן, מורה 

Headshot - Daniel Yoel Cohen

דני היה המנהל המייסד על עמותת אור הלב, שבה הוא ממשיך ללמד סדנאות ושיעורים. לאחר שחווה חוויה משמעותית בסדנת המדיטציה הראשונה שבה השתתף בשנת 2009, בעודו לקראת סיום תואר בכלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת פנסילבניה, יצא דני לדרך במטרה למצוא מעיינות מים חיים – את התורה והתרגול שמזינים את החיים ואת הנפש. דני למד ולימד במגוון מוסדות תורה ומדיטציה בישראל, בארצות הברית, בהודו, בנפאל ובמקסיקו. כיום הוא עוסק בטיפול גוף-נפש (הוא סיים הכשרה מלאה בפסיכותרפיה חווייתית מבוססת מיינדפולנס במכון הַאקוּמי ישראל), מלמד  מיינדפולנס ותקשורת מקרבת ונהנה מאד מלעזור לאנשים לחיות את חייהם באופן מלא, עמוק, ומחובר יותר.