• מה זה
  • מתי זה
  • מי מעביר
  • איפה
  • עלות
מה זה

להיות בחירות ולחוש את השמחה המתלווה לה, היא זכותנו המולדת. לעתים קרובות מידי, אנו תקועים במקומות שמעוררים תחושת קטנות ומוגבלות, מה שמרחיק את השמחה ומביא לתסכול.


בפסח, בשילוב החירות של החג והריטריט מדיטציה בן שש הלילות, נקבל כלים מעשיים בכדי לחזור אל הטבע המקורי והאלוהי שבנו ולשחרר את מה שכולא אותנו. נרתום את השתיקה, הקשיבות ומגוון של גישות מדיטציה יהודית בכדי לחזור לשורשים הטבעיים שלנו, החופש והקלילות. ריטריט זה, יאפשר לכם מבט עמוק אל תוך חייכם. הריטריט כולל תפילות יומיות, צ'אנטינג ותנועה מדטטיבית. התפילה מורכבת מקטעי צ'אנטינג מתוך הליטורגיקה, בשילוב עם שתיקה. אלה המקפידים על תפילה על פי המסורת, מוזמנים להתפלל בנפרד כדי לקיים את המצוות החשובות להם. יהיו מדיטציות מונחות על מנת לעזור לכוון מתרגלים מתחילים ומתקדמים כאחד אל תוך תהליך הריטריט. במשך השבוע כולו, נשמור על שתיקה חברתית, יהיו זמנים לשאלות ותשובות וזמנים לראיונות אישיים עם המנחים. השבוע יכלול קיום של שבת באופן עמוק.


מתי זה
מי מעביר
איפה
עלות

שימו לב: ריטריט מדיטצייה אינטניסיבי זה אינו מתאים לכל אחד. אם חוויתם ארוע שיגעון מכל סוג שהוא בחצי שנה האחרונה, או אם אובחנתם באיזושהי הפרעה נפשית, אינכם כשירים לריטריטי הזה. אם יש בהיסטוריה שלכם ארועים טראומתים או קשיים רציניים בבריאות הנפשית, עליכם להיות בקשר איתנו כדי לוודא שהריטריט יהיה מתאים ותומך עבורכם. לחצו כאן כדי ליצור קשר.